Medical Aesthetics Applications
  Radyofrekans tekniği ile estetik ve güzellik uygulamaları

Sarkma tedavisi, Cilt sıkılaştırma, Yara ve Akne (sivilce) izlerinin yok edilmesi, deri altı çatlaklarının ortadan kaldırılması, gözenek sıkılaştırma, cilt aydınlatma gibi pek çok yaygın problemde başarıyla kullanılan, son zamanlarda gittikçe daha çok tercih edilen bir yöntem RF Teknolojisi.

Cilt sıkılaştırma, Yara ve Akne (sivilce) izlerinin yok edilmesi, deri altı çatlaklarının ortadan kaldırılması, gözenek sıkılaştırma, cilt aydınlatma gibi pek çok yaygın problemde başarıyla kullanılan, son zamanlarda gittikçe daha çok tercih edilen bir yöntem Radyofrekans Mikroiğneleme. 
Sistemin en son ortaya konan kullanım alanı, koltuk altı terlemelerinin ameliyatsız ve kalıcı olarak ortadan kaldırılması oldu. Ameliyatın, riskleri nedeniyle son tercih tedavi olarak görüldüğü günümüzde bu, devrim niteliğinde bir gelişme. Kol altında aşırı ya da kötü kokulu-koyu renkli terleme sorunu yaşayan pek çok insan için oldukça konforlu, doktor ofisi şartlarında uygulanabilen, hastanın işlem sonrasında kalkıp işine gidebildiği, yan etki riskinden bahsedilemeyecek kadar iyi bir yöntem. 

   Medical Aesthetics Applications


  Dermatology


  News


  Weather
Fethiye


HOMEPAGE            ABOUT US            DERMATOLOGY            MEDICAL AESTHETICS            CONTACT US